بنام آفرییننده کوهها

 

      سومین صعود مشترک تیم کوهنوردی NGO  البرز سبز و تیم آیلار نوشهر ،  سر از صعودی  برون مرزی در آورد ،  آنهم با شرایط سخت زمستانی ، در کشور ارمنستان ، قله آراگاتس 4095 متری ، قله ای که صعودش در زمستان آوازه زبانهاست چرا که برودت هوای آراگاتس ، در فصل زمستان صعود به این قله را بسیار دشوار می نماید و این امر ، همت بلند کوهنوردان رشته کوه البرز را به خود طلبید و دعوت به پیکاری جوانمردانه نمود . تیم البرز سبز از سال 88 در غالب سازمانی مردم نهاد جهت حمایت از گام آهنینان کوهستانها پا به عرصه نهاد و در کنار صعودهای پرافتخارشان بر فراز قله ها ، به کارهای فرهنگی و آموزش همگانی پرداخت . پس سه سال توانست تیم محبوبی را در رشته کوههای البرز پیدا کند که همسو با  اهدافش باشد تیمی نبود جز تیم خوب آیلار نوشهر .

     تیم اعزامی ( البرزسبز و آیلار نوشهر ) در ساعت 14:45 دقیقه روزپنج شنبه ، 1391/11/5 استان البرز را به مقصد شهر ایروان کشور ارمنستان ترک نمودند و در کنار اعضاء خوب البرز سبزیها و تماسهای تلفنی دوستان نوشهری انرژی مثبتی را برای بدرقه راهشان دریافت نمودند . تیم البرز سبز به سرپرستی آقای مهرعلی پیش رویان و تیم آیلار به سرپرستی آقای وحید عینی و  مسئول پشتیبانی از استان البرز آقای  مهران کیان مدیر گروه البرز سبز .

      امید است با عنایت خداوند متعال ، در راه پیشبرد اهداف این دو گروه محبوب که با همدلی و همبستگی و با عشق و با حذف رقابت ، این نبرد زیبا را به جان خریده اند ، صعود پر افتخاری را در پرونده صعودهایشان ثبت نمایند . البرز سبز مفتخر است این صعود را به صورت مکتوب و تصویری گزارش و اطلاع رسانی نماید .

      همنوردم بیائیم ، عشق و محبت را در بین گروههای ورزشی فرهنگسازی نمائیم و برای اعتلای فرهنگ زیبای ایرانمان بکوشیم .

 

 «  اگر همه از نژاد سنگند ، تو لاأقل از نژاد چشمه باش  »

            

        پاینده باش ایران

          مهران کیان