بنام خالق زیبائی ها

گزارش برنامه درختکاری پل خواب در تاریخ 1391/12/24

      گزارش برنامه درختکاری دیواره پل خواب تحت عنوان یادبود تمامی عزیزانی که در طبیعت و کوهستانها آرام گرفتند اجراء شد . این برنامه با کاشت 30 اصله درخت سرو نقره ای صورت پذیرفت . گروههای حاضر در این برنامه با میزبانی باشگاه کوهنوردی شقایق ، عزیزان گروه خانه ، هفتخوان ، و البرز سبز بودند . لازم بذکر است این برنامه با حضور کارشناسان محیط زیست اداره شهرستان کرج انجام گرفت .

      جناب آقای مهندس خزاعی اصل به عنوان رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی نیز حضور داشتند و ایشاندر بیانات خود ، این برنامه را کار زیبائی معرفی نموده و اعلام کردند که هیئت کوهنوردی در اجرای چنین کارهای ارزشمندی همواره حامی و در کنار کوهنوردان با فرهنگ خواهند بود . گروه البرز سبز نیز به همین مناسبت با نصب بنری یاد و خاطره آرام گرفتگان در طبیعت را گرامی داشتند .

       در این برنامه عزیز پیشکسوتی نیز تماس داشتند و خواستند نهالی نیز به جای ایشان نیز برای جاودانگی نام این عزیزان کاشته شود . کسی نبود جز آقای رضا باقرآبادی عزیز همنوردی که به عنوان حامی ، مشاور و دلسوز جمعیت البرز سبز در تمامی برنامه ها ، تلاش بی پایان دارند . بیائیم با احترام به این پیشکسوتان و کسب تجربه از آنها جهت اعتلای فرهنگ کوهستانمان کوشا باشیم .

« کوله باری که ماه ها استفاده نشد ، ردپائی که محو شد ، نگاههائی که رو به آسمان دوخته بودی ، تو را فرا خواند ، تو را بر بال فرشتگان قرار داد و از ما جدا شدی ، به خیال خود تنهایمان گذاشتی ،

اما ...

هر روز با دیدن کوهستان ، بلندی صخره ها ، شنیدن صعودها ،

یادتان را در دلهایمان زنده می کند »

 

      همنوردان جاودانه ام : سرکار خانم لیلا اسفندیاری ، جعفر ناصری ، و امیر حسین مقیمی عزیزم و تمامی کسانی که در دل کوهستان آرام گرفتید ، جمعیت البرز سبز همیشه به یاد و اندیشه شما همرا است و یادتان را گرامی می دارد .

                                                                                 

 پاینده باد ایران

  مهران کیان